Szkolenia z logistyki – tylko dla specjalistów ds. transportu ?

Zakres tematyczny szkoleń z logistyki jest zróżnicowany i dotyczy zarówno zagadnień związanych z transportem, jak i zmianami prawnymi, a także negocjacji zakupowych oraz elementów perswazji. Program kursów zaciekawi więc zarówno specjalistów ds. transportu, jak i operatorów logistycznych oraz innych przedstawicieli branży.

Sposób na efektywność

W logistyce często następują zmiany, za którymi niekiedy trudno nadążyć. Modyfikacjom ulegają zarówno międzynarodowe akty prawne, jak i wewnętrzne rozporządzenia, których znajomość jest niezbędna do prawidłowego prowadzenia procesów logistycznych. Oprócz zmian o charakterze prawnym co jakiś czas pojawiają się też nowe metody optymalizacji procesów magazynowych oraz techniki zarządzania łańcuchem dostaw. Warto być z nimi na bieżąco, by móc systematycznie zwiększać efektywność swojej pracy. Dzięki temu nie tylko usprawnimy funkcjonowanie firmy oraz przyczynimy się do powstania oszczędności, ale również zyskamy mocny argument w rozmowie o podwyżce lub awansie. Aktualizowanie wiedzy z branży logistycznej jest jednak czasochłonne i niekiedy trudno je pogodzić z wykonywaniem bieżących zadań. Zamiast więc mozolnie poszukiwać wartościowych informacji w Internecie lub prasie branżowej, wybierzmy szkolenia z logistyki, które zapewnią nam dostęp do teorii i gotowych sposobów zastosowania nowych rozwiązań w praktyce.

Szkolenia z logistyki – nie tylko dla specjalistów ds. transportu

Oferta kursów jest szeroka i obejmuje zarówno szkolenia z najnowszych zmian prawnych w przepisach celnych oraz podatkowych, jak i warsztaty, podczas których przećwiczymy techniki prowadzenia negocjacji oraz skuteczne metody zarządzania procesami zakupowymi. Jeżeli działalność naszej firmy wymaga regularnego aktualizowania wiedzy z zakresu wąskiej dziedziny tj. zasady magazynowania chemikaliów i materiałów niebezpiecznych lub zarządzania i obrotem paletami, to również znajdziemy kursy, które pomogą nam odświeżyć informacje niezbędne do wykonywania pracy. Na rynku dostępne są także szkolenia z zakresu obsługi narzędzi informatycznych stosowanych w logistyce, a nawet wykorzystania zaawansowanych funkcji Excela w branży logistycznej. Mając do dyspozycji tak szeroką ofertę szkoleń, warto przeznaczyć choć kilka dni w roku na poszerzanie horyzontów i wymianę doświadczeń z ekspertami w branży.

Szkolenia z logistyki to propozycja nie tylko dla specjalistów ds. transportu. Powinni z niej korzystać również pracownicy działów eksportu i importu, agenci celni oraz osoby odpowiedzialne za jakość produkcji i obsługę procesów logistycznych. Szeroki wachlarz szkoleń obejmuje również wykłady dla kierownictwa średniego i wyższego szczebla. W bogatej ofercie szkoleniowej każdy znajdzie kurs adekwatny do swoich potrzeb.

Studia podyplomowe z zakresu informatyki

Wykład na uczelni

Współpraca z sektorem finansów publicznych a studia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *